Jak ulepszyć stronę – usługi

Dla tych z Państwa którzy prowadzą już sklep lub stronę internetową przedstawiamy listę naszych usług które modernizują oraz rozszerzają funkcjonalność istniejącej strony. Podane ceny są cenami netto.

Wszystkie proponowane poniżej rozwiązania zostały przez nas sprawdzone przez lata pod kątem efektywności działania. Nie proponujemy żadnych usług które nie są efektowne i nie przyniosą Państwu korzyści. Również prowadzimy strony i sklepy internetowe.

Podłączenie usługi Google Analytics do Państwa strony

Usługa Google Analytics pozwala na śledzenie całego ruchu użytkowników odwiedzających Państwa stronę lub sklep internetowy. Dzięki tej usłudze dowiecie się Państwo jak wielu użytkowników odwiedza Państwa stronę , jakie podstrony odwiedzają, skąd pochodzą, jaki jest czas trwania ich wizyt i wiele, wiele więcej.

Podłączenie usługi Google Webmaster Tools

Usługa Google Narzędzia dla Webmasterów daje Państwu dostęp do panelu za pomocą którego można monitorować dane z wyników wyszukiwarki Google dla Państwa strony internetowej. Usługa pozwala na wgląd w takie informacje jak liczba zaindeksowanych przez wyszukiwarkę podstron, liczbę wyświetleń Państwa strony w wynikach wyszukiwania, jej pozycję pod określonymi słowami oraz informacje jakie elementy strony wymagają naprawy.

Podstawowy pakiet pozycjonerski

Nie prowadzimy usługi pozycjonowania, proponujemy dodanie Państwa strony do sprawdzonych przez nas od lat, czterech najlepszych w Polsce katalogów internetowych. Obecność Państwa strony w tych katalogach zwiększa jej wartość w „oczach” wyszukiwarek internetowych i wpływa na poprawę jej pozycji, ponadto generuje ruch z samych katalogów. W ramach usługi tworzymy ręcznie teksty opisujące Państwa witrynę z uwzględnieniem słów kluczowych definiujących Państwa działalność.

Cena usługi
0
Usługa jednorazowa
Cena usługi
0
Usługa jednorazowa
Cena usługi
0
Usługa jednorazowa