Kerra części zamienne – gdzie kupić?

  • przez
Części zamienne Kerra

Gdzie kupić oryginalne części zamienne do produktów marki Kerra? Najlepiej z oficjalnego źródła z produktami bezpośrednio od producenta. Takim miejscem w sieci jest nasz sklep internetowy UniversalHome.pl.

Szyby, uszczelki i części do kabin Kerra

Marka Kerra, i jej właściciel firma Novoterm, znana jest głównie z produkcji kabin prysznicowych i hydromasażowych. Mimo wysokiej jakości oferowanych produktów wiele elementów w kabinie jest mechanicznych, ma stały dostęp do wilgoci i może się po prostu uszkodzić. Niektóre elementy są bardzo delikatne i narażone na zniszczenie przez zwykły nieszczęśliwy wypadek. Tego typu częściami są m.in. hartowane szyby, które mogą się potłuc. Uszczelki i rolki natomiast, ze względu na obcieranie o brodzik i użytkowanie z czasem się po prostu zużywają. Dlatego też zapraszamy to naszego sklepu gdzie znajdziesz części zamienne Kerra. Aby ułatwić Wam poszukiwanie, nasze produkty są posegregowane po nazwach produktów. Wystarczy, ze skorzystacie z naszego filtra „Część zamienna pasująca do modelu” i wybrać nazwę produktu, który posiadacie. Po zatwierdzeniu na stronie pojawią się tylko części pasujące do Waszego produktu.

Zawory i części zamienne do stelaży Kerra

Bardzo często poszukiwane są także części zamienne do stelaży podtynkowych i kompaktów WC marki Kerra. W tym przypadku najcześciej uszkodzeniu ulegają zawory napełniające, spustowe i przyciski. Jeżeli macie Państwo zestaw podtynkowy ze spłuczką Kerra K-50 lub Korab lub inny tego producenta to zajrzyjcie do specjalnie dla Was przygotowanej kategorii zawierającej części do stelaży Kerra. Mamy nadzieję, że znajdziecie u nas poszukiwaną cześć. Jeżeli nie ma obecnie dostępnej danej części, to napiszcie do nas przez formularz kontaktowy, zawrzyjcie nazwę produktu marki Kerra jaki posiadacie i jakiej części szukacie a postaramy się coś znaleźć.

Części do produktów Novoterm

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem zarówno produktów jak i części serwisowych Szczecińskiej firmy Novoterm. Jest to polski producent kabin, ceramiki, paneli natryskowych i innych produktów wyposażenia łazienki i domu. Kupując u nas zyskują Państwo fachowe doradztwo, oryginalne produkty bezpośrednio od producenta, najszybszą dostawę i atrakcyjne ceny.

Zapraszamy na UniversalHome.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.